E-Mon TT Cargo 7700
E-Mon TT Cargo 7700
1500 W
İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TTcargo  da buluşuyor.  Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış TT-cargo, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.
Genel Bakış
Motor

Motor

60V / 58A akü kullanılmış. Akü sarj süresi 6-8 saattir.

Hız

Hız

Yol durumuna göre maksimum 35km/h hıza ulaşabilir.

Fren

Fren

Kampana / Kampana fren sistemi ile donatılarak kullanım kolaylığı sağlanmış ve sürüş güveniği artırılmıştır. Aynı zamanda el freni ile de güvenli duruş sağlanmıştır.

Lastik

Lastik

3.00-12 / 4.00-12 tubeless lastikler ile patlamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlanmıştır.

Tasarruflu

Tasarruflu

İhtiyacınız olan elektriği sağlayarak, benzinli motosikletlere göre %90 daha az tüketim oranına sahiptir.

Tork Switch

Tork Switch

Uzun mesafe, kısa mesafe ve rampa çıkma gibi değişik yol koşullarına uygun motorun performansını ayarlamaya yardımcı 3 kademeli özelliğe sahiptir.

Tasarım

Tasarım

İki tekerlekli araç kullanamayan, yaşlılar ve engelliler ve yük taşımak için kullanmak isteyen için özel; park, bahçe ve açık alanları gezmeleri yük taşımak ve ticari amaç için tasarlanmıştır.

Aydınlatma

Aydınlatma

Ana gövde ile bütünleşik, aydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem kısa mesafeden fark edilmenizi sağlayan aydınlatma & ikaz lambalarına sahiptir.

Sele Yapısı

Sele Yapısı

Geniş, kaymaz ve su geçirmez sele tasarımı, vücut ergonomisine uyumu ile yolculuklarınızdaki konforu artırır. Aynı zamanda selenin altında geniş yer bulunmaktadır.

Geri Vites

Geri Vites

Araçta geri vites özelliği mevcuttur.

E-Mon TT Cargo 7700 Hakkında

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TTcargo  da buluşuyor.  Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış TT-cargo, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

1500 Watt yüksek güçte motor yapısına sahip TT-cargo 356 kg yük taşıma kapasitesi ile yüklerinizi en iyi şekilde taşımanıza yardımcı olur. Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor. İki kademeli, ileri-geri vites özelliği ve geri gidişlerdeki uyarı sinyali ile çevrenizdekilerin sizi fark etmesini sağlar ve güvenli sürüşler yaşatır.

E-Mon serisinin yardımcısı, 12 inch arka ve ön jant ebatlarına, ön/arka kampana fren sistemine ve tubeless lastik yapısına sahiptir.  Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 35 km hıza kolayca ulaşabilir, 10 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen TT-cargo, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir. Açılır kasa özelliğine sahiptir.

Teknik Özellikler

Motor Gücü 1500 W (DC)
Akü Tipi 60V / 58A (Kurşun Asit)
Elektrik Girişi 220V 60HZ
Şarj Süresi 6-8 Saat
Max. Hız 35
Menzil 60
Tırmanma Açısı 10
Fren Tipi Ön / Arka Kampana / Kampana
Frenleme Metodu Ön / Arka El / Ayak ile
Lastik Ön / Arka 3.00-12 / 4.00-12
Yüksüz Ağırlık 200
Max Yükleme Kapasitesi 356
Boyutlar U-G-Y (mm) 2845x1050x1290
Dingil Mesafesi 1910
Foto Galeri
RANK-5000
RANK-5000 E-mon serisinin rütbelisi Rank 5000, sahip olduğu aerodinamik dizaynı ve çarpıcı rengi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: