E-Mon Tigray
E-Mon Tigray
1200 Watt
Doğayı koruyarak özgürce gezmek ve istediğiniz yükünüzü rahat bir şekilde taşıyarak istediğiniz yere gitmek artık çok kolay, denemeye ne dersiniz?
Genel Bakış
Motor

Motor

1200W (DC) Motor 12V/58A 6 adet akü. Şarj süresi 6-8 saat

Hız

Hız

Yol durumuna göre maksimum 35 km/h hıza ulaşabilir.

Fren

Fren

Disk/Kampana fren sistemi ile donatılarak kullanım kolaylığı sağlanmış ve sürüş güvenliği arttırılmıştır.

Lastik

Lastik

3.50-12 57J - 3.75-12 66J tubeless lastik.

Tasarruflu

Tasarruflu

İhtiyacınız olan elektriği sağlayarak, benzinli motosikletlere göre %90 daha az tüketim oranına sahiptir.

Tork Switch

Tork Switch

Uzun mesafe, kısa mesafe ve rampa çıkma gibi değişik yol koşullarına uygun motorun performansını ayarlamaya yardımcı özelliğe sahiptir.

Tasarım

Tasarım

Şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş keyfini sizlere sunmak için tasarlanmış.

Aydınlatma

Aydınlatma

Ana gövde ile bütünleşik, aydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem kısa mesafeden fark edilmenizi sağlayan aydınlatma & ikaz lambalarına sahiptir.

Sele Yapısı

Sele Yapısı

Geniş, kaymaz ve su geçirmez sele tasarımı, vücut ergonomisine uyumu ile yolculuklarınızdaki konforu arttırır. Aynı zamanda ileri-geri oynayabilen sele yapısı iniş ve binişlerde rahatlık sağlar.

Geri Vites

Geri Vites

Araçta geri vites özelliği mevcuttur.

Alarm Sistemi

Alarm Sistemi

Güvenlik alarmı, elektrikli bisikletinizin sizden habersiz, izinsiz kullanım girişimlerini tespit etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Alarm sistemini kumandası ile kontrol edebilirsiniz.

E-Mon Tigray Hakkında

Doğayı koruyarak özgürce gezmek ve istediğiniz yükünüzü rahat bir şekilde taşıyarak istediğiniz yere gitmek artık çok kolay, denemeye ne dersiniz?

Açılabilir kasa, kasanın yan ve arka kapakları açılabilir, arka kasada açılıp kapanabilir koltuk Dinamik ve estetik tasarıma sahip TIGRAY, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkânı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor. Kumanda kolunda bulunan 3 kademeli hız kademesi, yük durumuna göre kullanıcının yanında bulunan 2 kademeli manuel vites ayrıca kumanda panelinde bulunan geri vites özelliği, alarm sistemi, el freni ve dijital gösterge paneli gibi benzersiz birçok özelliği ile rahat sürüş imkânı yaşatır.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, Standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkânı bir araya getirilmektedir.

1200 Watt motor gücüne sahip TIGRAY elciklerde konumlandırılmış gaz kolu 35 km hıza kolayca ulaşabilir ve 12° tırmanma açısı ile tüm yaştan/her kesimden kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen TIGRAY, keyifli yolculuklarınız için sizi bekliyor.

Teknik Özellikler

Motor Gücü 1200W (DC)
Akü Tipi 12V 58A 6 Adet
Elektrik Girişi 220V 60HZ
Şarj Süresi 6-8 Saat
Max. Hız 35
Menzil 70 km (L Viteste kullanılırsa 300 kg taşıma kapasitesi ile)
Tırmanma Açısı 12° (1 Kişi ile)
Fren Tipi Ön / Arka Kampana / Kampana CBS Fren Sistemi
Frenleme Metodu Ön / Arka El ile
Lastik Ön / Arka 3.50-12 57J - 3.75-12 66J
Yüksüz Ağırlık 210
Max Yükleme Kapasitesi 300 (Sürücü ağırlığı dahil)
Boyutlar U-G-Y (mm) 3030x1070x1350
Dingil Mesafesi 2100
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.; ürünün teknik özellikleri, donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
E-Mon Capri
E-Mon Capri Dinamik ve estetik dizayna sahip Capri, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: