E-Mon Capri
E-Mon Capri
1300 Watt
Dinamik ve estetik dizayna sahip Capri, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.
Genel Bakış
Motor

Motor

60V / 20A akü kullanılmış. Akü şarj süresi 6-8 saattir.

Hız

Hız

Yol durumuna göre maksimum 25 km/h hıza ulaşabilir.

Fren

Fren

Kampana / Kampana fren sistemi ile donatılarak kullanım kolaylığı sağlanmış ve sürüş güvenliği artırılmıştır.

Lastik

Lastik

3.00 - 8 / 3.00 - 9 tubeless lastikler ile patlamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlanmıştır.

Tasarruflu

Tasarruflu

İhtiyacınız olan elektriği sağlayarak, benzinli motosiklere göre %90 daha az tüketim oranına sahiptir.

Tork Switch

Tork Switch

Uzun mesafe, kısa mesafe ve rampa çıkma gibi değişil yol koşullarına uygun motorun performansını ayarlamaya yardımcı özelliğe sahiptir.

Tasarım

Tasarım

İki tekerlekli araç kullanamayan, yaşlılar ve engellilere özel park, bahçe ve açık alanları gezmeleri için tasarlanmıştır.

Aydınlatma

Aydınlatma

Ana gövde ile bütünleşik, aaydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem kısa mesafeden fark edilmenizi sağlayan aydınlama & ikaz lambalarına sahiptir.

Sele Yapısı

Sele Yapısı

Geniş, kaymaz ve su geçirmez sele tasarımı, vücut ergonomisine uyumu ile yolculuklarınızdaki konforu artırır. Aynı zamanda ileri-geri oynayabilen sele yapısı iniş ve binişlerde rahatlık sağlar.

Geri Vites

Geri Vites

Araçta geri vites özelliği mevcuttur.

Alarm Sistemi

Alarm Sistemi

Güvenlik alarmı, elektrikli bisikletinizin sizden habersiz, izinsiz kullanım girişimlerini tespit etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Alarm sistemini kumandası ile kontrol edebilirsiniz.

E-Mon Capri Hakkında

Dinamik ve estetik dizayna sahip Capri, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.

Tasarımı Günlük kullanıma uygun yapısı ve 3 kademeli vites özelliği ile rahat sürüş imkanı rahatlığını yaşatıyor. Geri vites özelliği ile geri gidişlerdeki uyarı (ikaz) sinyali ile çevrenizdekilerin sizi fark etmesini sağlar ve güvenli sürüşler yaşatır. Dijital Gösterge ile bakış açınız değişecek.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, Standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanı bir araya getirilmektedir.

1300 Watt motor gücüne sahip Capri, elciklerde konumlandırılmış gaz kolu 25 km hıza kolayca ulaşabilir ve 11 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan/her kesimden kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar. Taşıma sepeti ile eşyalarınızı rahatça taşımanızı ve alışverişlerde size eşlik ederek en iyi yardımcınız olmaya hazırdır.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Capri, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. İki tekerli araç kullanamayanlar, yaşlılar yada engelliler için tasarlanmış yapısıyla park, bahçe ve açık alanları gezmek artık Capri ile keyfe dönüşüyor. Ürünün üzerinde bulunana alarm sistemi yüksek ses kalitesine sahiptir. Mercek Far ile artık yolunuz daha aydınlık olacak.

Teknik Özellikler

Motor Gücü 1300W (DC)
Akü Tipi 60V / 20A (Jel)
Elektrik Girişi 220V 60HZ
Şarj Süresi 6-8 Saat
Max. Hız 25
Menzil 45-50 (1 kişi ile)
Tırmanma Açısı 11° (1 Kişi ile)
Tüketim 1.3 kW/h
Fren Tipi Ön / Arka Kampana / Kampana
Frenleme Metodu Ön / Arka El ile / Ayak ile
Lastik Ön / Arka 3.0-38J / 3.0-38J
Yüksüz Ağırlık 93
Max Yükleme Kapasitesi 85 (1 kişi ile)
Boyutlar U-G-Y (mm) 1530x730x1035
Dingil Mesafesi 1060
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.; ürünün teknik özellikleri, donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
E-Mon Tigray
E-Mon Tigray Doğayı koruyarak özgürce gezmek ve istediğiniz yükünüzü rahat bir şekilde taşıyarak istediğiniz yere gitmek artık çok kolay, denemeye ne dersiniz?
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: