Haberler

E-MON'da Fırsat Zamanı…

E-Mon, kullanıcılarına daha rahat ödeme imkanı ile e-scooter sahibi olma fırsatı sunuyor. 01.08,2020 - 31.08, 2020 tarihleri arasında anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel taksit fırsatlarıyla motosiklet severler ile buluşturuyor.

1 Ağustos 2020 Cumartesi

Devamı için tıklayınız.

En Büyük Yardımcın TT-Car Go

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TT Car-Go’da buluşuyor.

11 Aralık 2017 Pazartesi

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Assist DS İle Keyifli Gezintilere Hazır Olun

Yalnız başına gezinti yapmaktan hoşlanmayan, artçı yolcunuz ile keyifli zaman geçirmenize imkan tanıyan Assist DS, rahat kullanımı ve kolay sürüş keyfi ile tam size göre bir e-scooter.

22 Kasım 2017 Çarşamba

Devamı için tıklayınız.

UMA bünyesindeki E-MON 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Doğa dostu modelleri ile E-Mon, UMA çatısı altında 30 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayilerin katılımı ile yapılan “2018 Yılı Bayi Toplantısında” yeni ürünlerini tanıttı.

15 Kasım 2017 Çarşamba

Devamı için tıklayınız.

Doğa Dostu E-Mon Assist DS

Yaz geliyor, havalar ısınıyor. Bu güzel havalarda sevdikleriyle birlikte motor kullanmak isteyenler için E-mon assist DS vazgeçilmez bir seçenek.

1 Haziran 2017 Perşembe

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Yedek Parça sitesi açıldı.

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde ekonomik ve çevreci ürünleri ile 2015 yılından itibaren hizmet veren E-Mon “Yedek Parça” sitesini açtı.

10 Kasım 2016 Perşembe

Devamı için tıklayınız.

E-Mon, 2016 Yılı Bayi Toplantısını Antalya’da Gerçekleştirdi.

Enerji tasarrufu sağlayan yapıları ve sessiz çalışan motorlarıyla çevreye duyarlı E-Mon elektrik motorlu scooterlar, UMA tarafından düzenlenen 2016 bayi toplantısında yeni modellerini tanıttı.

30 Kasım 2015 Pazartesi

Devamı için tıklayınız.

E-Mon'dan Yeni Ürün: TT-3000

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TT-3000 de buluşuyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış TT-3000, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

2 Haziran 2015 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Assist SS
E-Mon Assist SS Dinamik ve estetik dizayna sahip Assist SS, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: