E-Mon G5
E-Mon G5
1800W
Dinamik ve estetik dizayna sahip G5, alarm sistemi, USB girişi, Ön ve arka fren sisteminin diskli olması hem frenleme sisteminin kalitesini gücü güvenliğinizi sağlarken hem de tarzını yansıtan farklı çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor.
Genel Bakış
Motor

Motor

72V / 20A akü kullanılmış. Akü şarj süresi 6-8 saattir.

Hız

Hız

Yol durumuna göre maksimum 45km/h hıza ulaşabilir.

Fren

Fren

Disk / l fren sistemi ile donatılarak kullanım kolaylığı sağlanmış ve sürüş güvenliği artırılmıştır.

Lastik

Lastik

100/90 - 12 / 90/90 - 12 tubeless lastikler ile patlamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlanmıştır.

Tasarruflu

Tasarruflu

İhtiyacınız olan elektriği sağlayarak, benzinli motosikletlere göre %90 daha az tüketim oranına sahiptir.

Sele Yapısı

Sele Yapısı

Geniş, kaymaz ve su geçirmez sele tasarımı, vücut ergınımisine uyumu ile yolculuklarınızdaki konforu artırır. Aynı zamanda ileri geri oynayabilen sele yapısı iniş ve binişlerde rahatlık sağlar.

Tasarım

Tasarım

Şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş keyfini sizlere sınmak için tasarlanmıştır.

Aydınlatma

Aydınlatma

Ana gövde ile bütünleşik, aydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem kısa mesafeden fark edilmenizi sağlayan aydınlatma & ikaz lambalarına sahiptir.

Alarm Sistemi

Alarm Sistemi

Güvenlik alarmı, elektrikli bisikletinizin sizden habersiz, izinsiz kullanım girişimlerini tespit edebilmek için tasarlanmış bir sistemdir. Alarm sistemini kımandası ile kontrol edebilirsiniz.

E-Mon G5 Hakkında

Dinamik ve estetik dizayna sahip G5, alarm sistemi, USB girişi, Ön ve arka fren sisteminin diskli olması hem frenleme sisteminin kalitesini gücü güvenliğinizi sağlarken hem de tarzını yansıtan farklı çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Gövde ile uyumlu, LED aydınlatmalı far yapısıyla bütünleşik bir ışık dağılımı ile net bir görüntü sağlar. Gövdeye entegre LED sinyalleri ve arka stopları ile görünürlüğünüz maksimum düzeye çıkarılarak aydınlatmanın akü üzerindeki yükü azaltıldı. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu sele yapısı ve dayanak yapısı ile rahat sürüş yaparak günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, Standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanı bir araya getirilmektedir.

1800 Watt motor gücüne sahip G5 elciklerde konumlandırılmış gaz kolu 45 km hıza kolayca ulaşabilir ve 13 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan/her kesimden kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen G5, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Ürünün üzerinde bulunana alarm sistemi yüksek ses kalitesine sahiptir.

Teknik Özellikler

Motor Gücü 1800W (DC)
Akü Tipi 72V /20A (Kurşun Asit)
Elektrik Girişi 220V 60HZ
Şarj Süresi 6-8 Saat
Max. Hız 45
Menzil 70
Tırmanma Açısı 13° (1 Kişi ile)
Tüketim 2 kw/h
Fren Tipi Ön / Arka Disk / Disk
Frenleme Metodu Ön / Arka El ile
Lastik Ön / Arka 100/80-12 - 90/90-12
Yüksüz Ağırlık 116
Max Yükleme Kapasitesi 150
Boyutlar U-G-Y (mm) 1810x700x1150
Dingil Mesafesi 1270
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.; ürünün teknik özellikleri, donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
RANK-5000
RANK-5000 E-mon serisinin rütbelisi Rank 5000, sahip olduğu aerodinamik dizaynı ve çarpıcı rengi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: