Haberler

UMA bünyesindeki E-MON 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Doğa dostu modelleri ile E-Mon, UMA çatısı altında 30 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayilerin katılımı ile yapılan “2018 Yılı Bayi Toplantısında” yeni ürünlerini tanıttı.

E-Mon Elektrikli scooterlar, benzinli motosikletlere kıyasla %90’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlarken, çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik araçlar olarak yollarda yer almaktadır.

Toplantıda katılımcılarına E-Mon elektrikli scooterlar hakkında, çevre kirliliğine ve iklim değişikliğine neden olan zararlı gazları önleme ve enerjinin verimli kullanma açısından önemli fayda sağladıkları aktarıldı ve elektrikli scooter modelleri tanıtıldı.

Tamamen elektrik enerjisi ile çalışan X-Man modeli sıfır emisyon salınımına sahiptir ve sessizdir. Kullanımı kolay olan modelin tasarımı da inovatif bir yapıya sahiptir.

Taşıma amaçlı kullanılabilen tamamen elektrik enerjisi ile çalışan TT Car-Go modelini de tanıtan E-Mon her kullanıcı için ideal modellere sahip olduğunu gösterdi. Dayanıklılığı ve taşıma kapasitesi ile göze çarpan TT Car-Go Türkiye’de bu segmentte yer alan diğer modeller arasında öne çıkmaktadır.

E- Mon toplantı sırasında bayileri ile tek tek görüşerek her zaman yanlarında olduğunu kanıtladı.

15 Kasım 2017 Çarşamba

Tüm Haberler
E-Mon Assist DS
E-Mon Assist DS Sürücüsü ve yolcusu için ayrı konfor sunan Assist DS, şehri yeniden, birlikte keşfetmenize imkân sunuyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: