Haberler

Şehrin Her Yerinde, Diamond Yanında.

Uzun mesafe, kısa mesafe veya rampa çıkma gibi değişik yol koşullarına uygun performans ayarlama özelliğine sahip, maksimum 45 km hıza çıkabilen motoru ve 6-8 saatte şarj olabilen 60V/20A güce sahip aküsü ile E-Mon Diamond şehrin her yerinde senin yanında.

Önde disk, arkada Kampana fren sistemi kullanılarak donatılmış E-Mon Diamond’ın, patlamaya karşı yüksek dayanıklılığa sahip 90/90-10 / 90/90-10 tubeless lastikleri ile sürüş güvenliği arttırılmış ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Günlük işlerinizi yapabileceğiniz ya da işiniz gereği siparişlerinizi şehir içinde rahatlıkla teslim edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik yapıdaki selesi, yüksek manevra kabiliyeti, süspansiyon sistemi ve gündüz farı sayesinde şehir içinde fark edilirliğini arttırır, rahat kullanım ve kolay sürüş imkanı sunar.

Sol elciğinde bulunan mod düğmesine ard arda iki kez basıldığında çocuk kilidi modu aktif hale gelir ve 3 km’den daha hızlı gidilmesine izin vermez. E-Mon Diamond geri geri gitme özelliğine de sahip. Bunun için çocuk kilidi modundayken, mod tuşuna basılı tutulması yeterli. Çocuk kilidi modundan çıkmak içinse 3 kez ard arda mod tuşuna basılması yeterli.

Şehir içinde, dağıtım işlerinde ve kişisel işlerde rahatlıkla kullanılabilen, kontaktan kiltli sele altı bagajı, geri vites ve gündüz farı gibi ekstra özellikler sunan E-Mon Diamond, şehirdeki yardımcın olmaya hazır.

26 Temmuz 2017 Çarşamba

Tüm Haberler
E-Mon Diamond
E-Mon Diamond İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri Diamond’da birleşiyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış Diamond, sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimuma çıkarıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: