Haberler

E-Mon’un Yeni Pırlantası Yollarda

Pratikliği ve kolay kullanımı ile göz dolduran E-Mon Diamond, ilk günden itibaren kullanıcılarından tam not aldı.

Günlük işlerinizde ve şehir içinde rahat kullanım imkanı sunan Diamond, ergonomik sele yapısı ve kolay manevra kabiliyeti ile konforlu sürüşler sağlıyor.

Diamond’ı farklı kılan özelliklerin başında ise gündüz farı ve USB girişi özelliğinin olması gerekiyor. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan Diamond’da artçı yolcularınızın rahatlığı içinde çek-bas şeklinde kolayca açılıp/gizlenebilen yolcu basamağı da mevcuttur.

Sizi ve sevdiklerinizin güvenliğini düşünen Diamond, çocuk kilidi özelliği ile de olası riskleri ortadan kaldırır. Çocuk kilidi kullanımı ise: sol elcik üzerine konumlandırılan mod düğmesini iki kez üst üste basmanız durumunda çocuk kilidi modu açılır ve en fazla 3 km hızla gidebilirsiniz. Yine çocuk kilidi modu açıkken aynı düğmeyi uzun basmanız durumunda geri vites özelliği ile e-scooteriniz ile geri gidişler sağlayabilirsiniz. Diamond’ı çocuk kilidi modundan çıkarmak için ise mod düğmesini üç kez art arda basmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında tork switch özelliği ile Diamond’la hızınızı arttırabilirsiniz.

E-Mon Diamond ile  45 km hıza kolayca ulaşabilir ve güvenle yol alırsınız. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Diamond, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.

31 Ocak 2017 Salı

Tüm Haberler
E-Mon Miracle 3.0
E-Mon Miracle 3.0 Yaşam stilinize ve bütçenize en uygun özelliklere sahip, güvenilir ve dayanıklı Miracle, çevreye duyarlı sıfır emisyonu ile size özgürlük keyfini fazlasıyla yaşatıyor. Güçlü performansı ve kompakt tasarımı ile de bir scooterdan beklediğiniz tüm özellikleri size E-mon ayrıcalığı ile sunuyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: