E-Mon Diamond
E-Mon Diamond
1200W
İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri Diamond’da birleşiyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış Diamond, sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimuma çıkarıyor.
360 DERECE GÖSTERİME GEÇ
Genel Bakış
Motor

Motor

60V / 20A akü kullanılmış. Akü sarj süresi 6-8 saattir.

Hız

Hız

Yol durumuna göre maksimum 45 km/h hıza ulaşabilir.

Fren

Fren

Disk / Kampana fren sistemi ile donatılarak kullanım kolaylığı sağlanmış ve sürüş güvenliği arttırılmıştır.

Lastik

Lastik

90/90-10 / 90/90-10 tubeless lastikler ile patlamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlanmıştır.

Tasarruflu

Tasarruflu

İhtiyacınız olan elektriği sağlayarak, benzinli motosikletlere göre %90 daha az tüketim oranına sahiptir.

Tork Switch

Tork Switch

Uzun mesafe, Kısa mesafe ve Rampa çıkma gibi değişik yol koşullarına uygun motorun performansını ayarlamaya yardımcı özelliğe sahiptir.

Tasarım

Tasarım

Şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş keyfini sizlere sunmak için tasarlanmış.

Aydınlatma

Aydınlatma

Gündüz farı özelliğine sahip ana gövde ile bütünleşik, aydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem kısa mesafeden fark edilmenizi sağlayan aydınlatma&ikaz lambalarına sahiptir.

Sele Yapısı

Sele Yapısı

Geniş, kaymaz ve su geçirmez sele tasarımı, vücut ergonomisine uyumu ile yolculuklarınızdaki konforu arttırır.

Çocuk Kilidi

Çocuk Kilidi

Sol elcik üzerine konumlandırılan mod düğmesini iki kez üst üste basmanız durumunda çocuk kilidi modu açılır ve en fazla 3 km hızla gidebilirsiniz. Yine çocuk kilidi modu açıkken aynı düğmeyi uzun basmanız durumunda geri vites özelliği ile e-scooteriniz ile geri gidebilirsiniz. Çocuk kilidi modundan çıkmak için ise mod düğmesini üç kez art arda basmanız yeterli olacaktır.

USB Girişi

USB Girişi

Sele altına yerleştirilen USB girişi ile cep telefonunuzu sarj edebilirsiniz.

E-Mon Diamond Hakkında

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri Diamond’da birleşiyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış Diamond, sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimuma çıkarıyor.

Beyaz rengi ve ergonomik yapısı ile 1200 Watt güçte motora ve göz kamaştıran estetik tasarıma sahip E-mon Diamond, digital gösterge paneli ile de şık bir görünüme kavuşuyor.

Şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş imkanı sunan Diamond, ister günlük işlerinizde ister siparişleriniz size en büyük yardımcınız. Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor.

Gündüz farı özelliğine sahip Diamond, sele altına yerleştirilen USB giriş özelliği ile ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturmak için tasarlandı. Diamond’da artçı yolcularınızın rahatlığı içinde çek-bas şeklinde kolayca açılıp/gizlenebilen yolcu basamağı da mevcuttur.

Diamond’ın bir diğer özelliği ise: çocuk kilidi modudur. Sol elcik üzerine konumlandırılan mod düğmesini iki kez üst üste basmanız durumunda çocuk kilidi modu açılır ve en fazla 3 km hızla gidebilirsiniz. Yine çocuk kilidi modu açıkken aynı düğmeyi uzun basmanız durumunda geri vites özelliği ile e-scooteriniz ile geri gidişler sağlayabilirsiniz. Diamond’ı çocuk kilidi modundan çıkarmak için ise mod düğmesini üç kez art arda basmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında tork switch özelliği ile Diamond’la hızınızı arttırabilirsiniz.

E-Mon serisinin pırlantası, 10 inch arka ve ön jant ebatlarına, ön disk/arka kampana fren sistemine, ön/arka tubeless lastiklere ve alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu 45 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Diamond’ı diğerler modellerden ayıran bir diğer özelliği ise sele altının kontaktan açılıyor olmasıdır. Aynı zamanda Diamond’da bulunan kontak kilit özelliği ile güvenlik önlemleri arttırılmıştır.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Diamond, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

*B Sınıfı (Otomobil) Ehliyeti İle Kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Motor Gücü 1200W (DC)
Akü Tipi 60V/20A (Kurşun Asit)
Elektrik Girişi 220V 60HZ
Şarj Süresi 6-8 Saat
Max. Hız 45
Menzil 50~55
Tırmanma Açısı 12° (1 Kişi ile)
Tüketim 2.6 kw/h
Fren Tipi Ön / Arka Disk / Kampana
Frenleme Metodu Ön / Arka El ile
Lastik Ön / Arka 90/90-10  50J   /   90/90-10  50J
Foto Galeri
E-Mon TT Car-Go
E-Mon TT Car-Go İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TT Car-Go’da buluşuyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: