Haberler

E-Mon E-Cub 3000: Klasik Cub Motosikletinin Tüm Özellikleri Temiz Enerjiyle Birleşti

E-Mon E-Cub 3000: Klasik Cub Motosikletinin Tüm Özellikleri Temiz Enerjiyle Birleşti

3000 Watt yüksek güce sahip motor yapısı, uzun mesafe, kısa mesafe ve rampa çıkma gibi değişik yol koşullarına uygun motorun performansını ayarlamaya yardımcı Tork Switch özelliği, şarj süresi 6-8 saat olan 72V/20A güçlü aküsü ile beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyor.

Yol durumuna göre 45km/s hıza ulaşabilen E-Cub 3000 rahat kullanım ve güçlü sürüş keyfini sizlere sunuyor.

Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemine ek hız sabitleyici özelliği ile konforlu sürüşler sağlıyor.

17 inch arka ve ön jant, önde disk, arkada kampana fren sistemi ve tubeless lastik yapısına sahip olması sayesinde 15 derece açıya kadar tırmanma olanağı sağlıyor.

Geniş, kaymaz ve su geçirmez sele tasarımı, vücut ergonomisine uyumludur. Ana gövde ile bütünleşik, aydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem de kısa mesafeden fark edilmenizi kolaylaştıran aydınlatma ve ikaz lambaları ile kolay sürüş keyfi sunuyor.

Tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlayan E-Cub 3000 tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilir ve benzinli motosikletlere göre %90 daha az yakıt tüketim oranına sahiptir. Temiz enerji kullanımı sayesinde doğayla dosttur.

30 Eylül 2017 Cumartesi

Tüm Haberler
E-Mon E-Cub 3000
E-Mon E-Cub 3000 İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri E-Cub serisinde buluşuyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış E-Cub 3000, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: