Haberler

Doğanın Güçlü Dostu E-Mon Duo Bike

Çift aküsü ile güçlü, sıfır emisyonlu yapısı ile doğa dostu olan E-Mon Duo Bike, Şehirdeki tüm işlerin üstesinden kolayca gelmen için tasarlandı.

48V/20A güce sahip aküsü, yol durumuna göre 45 km/h ulaşabilme olanağı sağlayan yapısı ile E-Mon Duo Bike şehir içindeki işlerinde hızlı ve pratik çözüm. Çift Akü kullanılarak daha güçlü hale getirilen E-Mon Duo Bike, elektrikli yapısıyla benzinli motosikletlere göre %90 daha az tüketim oranına sahiptir.

Önde disk, arkada kampana fren sistemi kullanılarak sürüş kolaylığı sağlar ve frenleme güvenliği arttırılmış olur. Ayrıca 16x2.5 36F lastikleri sağladığı ekstra yol tutuşu ile güvenle yol almanı sağlar.

Paket ve eşyaları rahatça taşımak için tasarlanmış bagajı, eşyaların için saklama alanı sağlarken, ön torpidoda bulunan depolama alanı ile küçük eşyalarını rahatça taşıyabilirsin. Ön torpidoda yer alan USB girişi sayesinde de cep telefonu yolculuk anında rahatlıkla şarj edebilebiliyor.

Yüksek aydınlatma sunan, gövde tasarımına uygun, bütünleşik farları gündüz farı özelliğine sahip. Hem uzun hem de kısa mesafeden fark edilmeyi kolaylaştırıyor. Geniş, kaymaz ve su geçirmez selesi sayesinde mesafeli yolculuklarda konforu arttırır.

Yol koşullarına göre ayarlanabilen uzun mesafe, kısa mesafe ve rampa çıkma gibi özellikleri ile uygun motor performansını ayarlayarak, yol durumuna uyum sağlar.

Şehrin pratik çocuğu Duo Bike ile ister paket taşıyın istersen de kişisel eşyalarını taşı.

2 Eylül 2017 Cumartesi

Tüm Haberler
E-Mon Assist SS
E-Mon Assist SS Dinamik ve estetik dizayna sahip Assist SS, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: