Haberler

Diamond ile Baharın Tadını Çıkar

Günlük hayatta ihtiyacınızı karşılamak için yapılmış, tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren Diamond bu baharda sizi gezmeye davet ediyor.

Beyaz rengi ve ergonomik tasarımı ile rahatlık ve şıklığı bir araya getiren Diamond, “Tork Switch” özelliği ile motor performansını, uzun-kısa mesafe ve rampa çıkma gibi değişik yol koşullarına göre ayarlama özelliğine sahiptir.

Şehir içinde günlük kullanıma uygun olan Diamond işinizde paket servise çıkarken de en büyük yardımcınız olacaktır. Ergonomik sele yapısı ve kolay manevra kabiliyeti ile konforlu bir sürüş sağlıyor. Ayrıca sele altına yerleştirilen USB giriş özelliği ile telefonunuzu şarj edebilme imkânı sunuyor.

Güvenlikten ödün vermeyen Diamond, çocuk kilidi özelliğine sahiptir. Sol elcik üzerine konumlandırılan mod düğmesine iki kez üst üste basmanız durumunda çocuk kilidi modu açılır ve en fazla 3 km hızla gidebilirsiniz. Yine çocuk kilidi modu açıkken aynı düğmeyi uzun basmanız durumunda geri vites özelliği ile geri gidebilirsiniz.

Gündüz farı özelliğine sahip Diamond, ana gövde ile bütünleşik, aydınlatma kabiliyeti yüksek, hem uzun hem kısa mesafeden fark edilmenizi sağlayan aydınlatma ve ikaz lambalarına sahiptir.

Sizde baharın tadını Diamond ile çıkarın.

28 Nisan 2017 Cuma

Tüm Haberler
E-Mon Miracle 3.0
E-Mon Miracle 3.0 Yaşam stilinize ve bütçenize en uygun özelliklere sahip, güvenilir ve dayanıklı Miracle, çevreye duyarlı sıfır emisyonu ile size özgürlük keyfini fazlasıyla yaşatıyor. Güçlü performansı ve kompakt tasarımı ile de bir scooterdan beklediğiniz tüm özellikleri size E-mon ayrıcalığı ile sunuyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: