Haberler

E-Mon Değerlendirme Garajı Açıldı

Uğur Motorlu Araçlar çatısı altında faaliyetlerini sürdüren E-Mon, çevreye duyarlı ve gürültü kirliliğine yol açmayan e-scooterları için www.facebook.com/emonturkiye sayfasındaki Araç Değerlendirme Garajı’na bekliyor.

Ekonomik, pratik ve enerjik ürünlere sahip olan E-Mon, siz değerli müşterilerine daima kaliteli ürün ve üstün hizmet sunma anlayışı çalışmalarına devam etmektedir. Yeni açılan Değerlendirme Garajı’na ilettiğiniz tüm mesajlarınız titizlikle incelenmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında deneyimli ekibimiz ile birlikte değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmeler sonucunda; başvuru sırasında belirttiğiniz iletişim numaralarınızdan ya da mail adreslerinizden sizlere ulaşılarak memnuniyetinizi en üst düzeyde sağlamak adına, en kısa zamanda ve en hızlı şekilde çözüm önerilerimiz ile geri bildirim sağlamaktayız.

Sizde E-Mon facebook hesabı üzerinden giriş yaparak e-scooterlarınız ile ilgili görüş, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz. E-Mon olarak hem doğanın hem de kullanıcılarımızın her zaman yanındayız.

26 Aralık 2016 Pazartesi

Tüm Haberler
E-Mon Rank 3000
E-Mon Rank 3000 E-mon serisinin rütbelisi Rank 3000, sahip olduğu aerodinamik dizaynı ve çarpıcı rengi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Enerjisini sizden alıp, kendi güçlü performansıyla birleştiren Rank 3000, konforlu sürüşler yaşatıyor. Çevreye duyarlı sıfır emisyonlu yapısıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: