Haberler

E-Mon’un Yeni Pırlantası “Diamond”

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri Diamond’da birleşiyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış Diamond, sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimuma çıkarıyor.

Beyaz rengi ve ergonomik yapısı ile 1200 Watt güçte motora ve göz kamaştıran estetik tasarıma sahip E-mon Diamond, digital gösterge paneli ile de şık bir görünüme kavuşuyor.

Şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş imkanı sunan Diamond, ister günlük işlerinizde ister siparişleriniz size en büyük yardımcınız. Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor.

Gündüz farı özelliğine sahip Diamond, sele altına yerleştirilen USB giriş özelliği ile ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturmak için tasarlandı. Diamond’da artçı yolcularınızın rahatlığı içinde çek-bas şeklinde kolayca açılıp/gizlenebilen yolcu basamağı da mevcuttur.

Diamond’ın bir diğer özelliği ise: çocuk kilidi modudur. Sol elcik üzerine konumlandırılan mod düğmesini iki kez üst üste basmanız durumunda çocuk kilidi modu açılır ve en fazla 3 km hızla gidebilirsiniz. Yine çocuk kilidi modu açıkken aynı düğmeyi uzun basmanız durumunda geri vites özelliği ile e-scooteriniz ile geri gidişler sağlayabilirsiniz. Diamond’ı çocuk kilidi modundan çıkarmak için ise mod düğmesini üç kez art arda basmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında tork switch özelliği ile Diamond’la hızınızı arttırabilirsiniz.

E-Mon serisinin pırlantası, 10 inch arka ve ön jant ebatlarına, ön disk/arka kampana fren sistemine, ön/arka tubeless lastiklere ve alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu 45 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Diamond’ı diğerler modellerden ayıran bir diğer özelliği ise sele altının kontaktan açılıyor olmasıdır. Aynı zamanda Diamond’da bulunan kontak kilit özelliği ile güvenlik önlemleri arttırılmıştır.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Diamond, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

29 Eylül 2016 Perşembe

Tüm Haberler
E-Mon Assist SS
E-Mon Assist SS Dinamik ve estetik dizayna sahip Assist SS, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: