Haberler

E-Mon, 2016 Yılı Bayi Toplantısını Antalya’da Gerçekleştirdi.

Enerji tasarrufu sağlayan yapıları ve sessiz çalışan motorlarıyla çevreye duyarlı E-Mon elektrik motorlu scooterlar, UMA tarafından düzenlenen 2016 bayi toplantısında yeni modellerini tanıttı.

%100 elektrikle çalışan motorları, çevre dostu ve dinamik yapıları ile kısa mesafe gezilerde, kurye kullanımlarında ve hafif yük taşımacılığında çözüm sunan yeni E-Mon’lar 2016’da daha çok yolları sessizleştireceğe benziyor.

Toplantıda tanıtımı yapılan ürünler arasında; "Rank 3000" modeli aerodinamik yapısı ve ikili ön far yapısıyla şehir içi kullanımda size kolaylık sağlarken, yaşam stilinize uygun tasarımı ve güçlü kompakt yapısıyla "Miracle" bir elektrikli scooterdan beklediğinizin fazlasını sunmaya hazır.

Günlük hayatı kolay kılmak için tasarlanmış 375 kg yük taşıma kapasitesine sahip "TT 3000" ve yeşil rengi, sele şekli ve motor blok yapısıyla tam adına yakışır bir dizayna sahip “X-MAN” tanıtımı yapılan ürünler arasında yer aldı.

Kullanıcıları için yakıt ve bakım masraflarını en aza indiren, hayatın her alanında kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre yardımcı ürünler sunan E-Mon’lar, çevreye duyarlı modelleri ile şehir hayatında büyük kolaylık vaat ediyor.

30 Kasım 2015 Pazartesi

Tüm Haberler
E-Mon Miracle 3.0
E-Mon Miracle 3.0 Yaşam stilinize ve bütçenize en uygun özelliklere sahip, güvenilir ve dayanıklı Miracle, çevreye duyarlı sıfır emisyonu ile size özgürlük keyfini fazlasıyla yaşatıyor. Güçlü performansı ve kompakt tasarımı ile de bir scooterdan beklediğiniz tüm özellikleri size E-mon ayrıcalığı ile sunuyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: