Haberler

Çevreci ve Pratik: Assist SS

Teknolojik, pratik, sessiz, gürültü kirliği yaratmayan E-Mon Assist SS, dinamik ve estetik dizaynın yanında tarzını yansıtan çizgilerle sizi gideceğiz yere güvenle ulaşmanızı sağlıyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde yerleştirilen, ileri ve geri ayarlanabilir koltuk yapısı, hareketli-çift kolçaklı ergonomik kol koyma yeri ile sürüş esnasında konforu yaşatıyor. Geri vites özelliği ile geri gidişlerdeki uyarı (ikaz) sinyali ile çevrenizdekilerin sizi fark etmesini sağlar ve güvenli sürüşler yaşatır.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkânı bir araya getirilmektedir.

İki tekerli araç kullanamayanlar, yaşlılar yada engelliler için tasarlanmış yapısıyla park, bahçe ve açık alanları gezmek artık Assist SS ile keyfe dönüşüyor. Sarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla sarj edilebiliyor. Dayanıklı aküsü sayesinde, uzun süre yolculuk yapabilirsiniz.

1000 Watt motor gücüne sahip Assit SS, elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ve 3 kademeli manuel vites sayesinde 30 km hıza kolayca ulaşabilir ve 10 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan/her kesimden kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) farkıyla E-Mon Assist SS, taşıma sepeti ile eşyalarınızı rahatça taşımanızı ve alışverişlerde size eşlik ederek en iyi yardımcınız olmaya hazırdır.

2 Haziran 2015 Salı

Tüm Haberler
E-Mon Diamond
E-Mon Diamond İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri Diamond’da birleşiyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış Diamond, sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimuma çıkarıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: