Haberler

Dinamik ve Enerjik: Cyclone 3000 W

Çevreye duyarlı, enerjik ve dinamik ürünler sunan E-mon, yaşam stilinize ve bütçenize uygun düşük yakıt tüketimiyle enerjisini boşa harcamayan Cyclone 3000 W modeli ile size keyifli bir sürüş sağlıyor.

3000 Watt yüksek güçte motor yapısı, yüksek manevra kabiliyeti ile dikkat çeken Cyclone, rahat selesiyle ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor.

E-Mon serisinin enerjik modeli Cyclone 3000 W, 14 inch ön ve 12 inch arka jantları, önde disk fren, arkada kampana fren sistemi ve ön/arka tubeless lastikleri ile dinamik yolculuklar sizleri bekliyor. Yüksek aydınlatma gücündeki ön farlar ise karanlıkta bile fark edilirliği üst seviyede tutuyor.

Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ve 3 kademeli manuel vites sayesinde 45 km hıza kolayca ulaşabileceğiniz, 15 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen Cyclone 3000 W, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi benzin ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

E-Mon Uğur Motorlu Araçlar A.Ş farkıyla elektrikli scooter serisinin heyecanına kapılıp, bu güce sahip olabilirsiniz.

2 Haziran 2015 Salı

Tüm Haberler
E-Mon Assist SS
E-Mon Assist SS Dinamik ve estetik dizayna sahip Assist SS, tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: